Start Informacje ogólne Łowiectwo Zasady korzystania z OHZ

Zasady korzystania z OHZ

 

Leśny Zakład Doświadczalny w Siemianicach organizuje polowania zbiorowe oraz indywidualne na zwierzynę grubą i drobną. Świadczymy usługi zarówno dla myśliwych będących członkami PZŁ jak również dla myśliwych zagranicznych na mocy art. 17 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 13 października 1995 Prawo Łowieckie. Świadczenie usług turystycznych obejmujących polowania wykonywane przez cudzoziemców na terytorium RP odbywa się na mocy wpisu do rejestru polowań marszałka województwa wielkopolskiego, gdzie LZD Siemianice figuruje pod numerem 14.

 

Podstawowe zasady organizacji i sprzedaży polowań określa minimalna oferta cenowa na sprzedaż usług z zakresu turystyki łowieckiej świadczonych przez OHZ Siemianice oraz na sprzedaż trofeów łowieckich pozyskanych na terenie ośrodka. Aktualne postanowienia w/w oferty są do wglądu w siedzibie LZD oraz u kierownika OHZ, tj. dyrektora LZD pod numerem telefonu 62 78 264 01, lub pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Myśliwych kwaterujemy w pałacu w Siemianicach – maks. 10 osób oraz w należących do LZD i usytuowanych na terenie OHZ LONE Laski oraz Dworze Myśliwskim Ustronie.